Reklama

Za nami 13 kolejek ligowych, zajmujemy ósme miejsce na 11 zespołów z czterema zwycięstwami i dziewięcioma porażkami, mając jedno zaległe spotkanie do rozegrania. Aktualna pozycja drużyny oddaje poziom umiejętności, nad którymi cały czas pracujemy.

Jestem bardzo zadowolony z wygranych meczów przeciw Mławie i Radziejowicom oraz z postawy zaprezentowanej w przegranych spotkaniach przeciw Varsovii I, Radzyminowi w pierwszej i Jutrzence Płock w drugiej połowie. Zespoły SMS I, SMS II i MKS Karczew są poza naszym zasięgiem, o czym świadczą uzyskane wyniki.

 

KS ZAWKRZE MŁAWA- UKS VARSOVIA II 23:31 (9-13)

Jaworska Katarzyna-  Kot Julia 4, Cebula Małgorzata 6, Smolarczyk Emilia 2, Chylak Aleksandra 5, Mikulec Karina 1, Skibowska Karolina 1, Mańk Karolina 12, Grula Natalia, Matuszczak Anna, Baranowska Joanna, Cichocka Klara.

 

UKS VARSOVIA II- SMS ZPRP PŁOCK I 13:50 (5-22)

Borzyszkowska Nina- Kot Julia 1, Cichocka Klara 3, Baranowska Joanna 1, Cebula Małgorzata 1, Chylak Aleksandra 1, Skibowska Karolina 1, Mańk Karolina 5, Grula Natalia, Matuszczak Anna, Mikulec Karina, Smolarczyk Emilia, Pieniak Sandra, Jaworska Katarzyna.

 

KPR ROKiS RADZYMIN- UKS VARSOVIA II 40:27 (21-15)

Jaworska Katarzyna-  Grula Natalia 1, Baranowska Joanna 2, Cichocka Klara 8, Matuszczak Anna 1, Mańk Karolina 9, Cebula Małgorzata 5, Smolarczyk Emilia 1, Mikulec Karina, Chylak Aleksandra, Kot Julia.

 

VARSOVIA II- VARSOVIA I 23:33 (8:17)

Jaworska Katarzyna- Kot Julia 1, Cichocka Klara 4, Pieniak Sandra 2, Cebula Małgorzata 4, Matuszczak Anna 6, Mańk Karolina 5, Grula Natalia 1, Baranowska Joanna, Smolarczyk Emilia.

 

MMKS JUTRZENKA PŁOCK- UKS VARSOVIA II 27:16 (17:5)

Jaszczak Aleksandra- Grula Natalia 1, Jaworska Katarzyna 1, Cichocka Klara 9, Cebula Małgorzata 4, Smolarczyk Emilia 1, Mikulec Karina, Mańk Karolina, Matuszczak Anna, Baranowska Joanna, Kot Julia,

 

UKS VARSOVIA II- MKS KARCZEW 13:42 (4:22)

Jaszczak Aleksandra- Kot Julia 1, Baranowska Joanna 1, Cichocka Klara 3, Matuszczak Anna 1, Mańk Karolina 3, Cebula Małgorzata 3, Mikulec Karina 1, Chylak Aleksandra, Skibowska Karolina, Grula Natalia, Smolarczyk Emilia, Jaworska Katarzyna.

 

UKS RADZIEJOWICE- UKS VARSOVIA II 23:27 (9:14)

Jaszczak Aleksandra- Kot Julia 1, Jaworska Katarzyna  3, Baranowska Joanna 1, Cichocka Klara 6, Matuszczak Anna 1, Skibowska Karolina 2, Mańk Karolina 6, Cebula Małgorzata 6, Smolarczyk Emilia 1, Grula Natalia, Mikulec Karina.

Hubert Bieniewicz

UKS VARSOVIA II- MMKS JUTRZENKA PŁOCK             20:26 (7:11)

Jaszczak Aleksandra-  Kot Julia 1, Cichocka Klara 11, Baranowska Joanna 2, Pieniak Sandra 1, Cebula Małgorzata 1, Chylak Aleksandra 1, Mańk Karolina 3, Jaworska Katarzyna, Smolarczyk Emilia, Matuszczak Anna, Grula Natalia.

 

UKS VARSOVIA I- UKS VARSOVIA II                              38:22 (18:7)

Jaszczak Aleksandra- Grula Natalia 2, Kot Julia 1, Cichocka Klara 10, Mańk Karolina 5, Cebula Małgorzata 3, Smolarczyk Emilia 1, Pieniak Sandra, Jaworska Katarzyna, Baranowska Joanna, Matuszczak Anna, Skibowska Karolina, Chylak Aleksandra.

 

MKS KARCZEW- UKS VARSOVIA II                                 42:14 (27:6)

Jaszczak Aleksandra- Cichocka Klara 2, Cebula Małgorzata 7, Mańk Karolina 5, Kot Julia, Jaworska Katarzyna, Pieniak Sandra, Smolarczyk Emilia, Skibowska Karolina, Grula Natalia.

 

UKS VARSOVIA II- UKS RADZIEJOWICE                        30:19 (16:9)

Jaszczak Aleksandra- Pieniak Sandra 1, Jaworska Katarzyna 1, Baranowska Joanna 1,   Cichocka Klara 10, Matuszczak Anna 1, Chylak Aleksandra 1, Mańk Karolina 8, Cebula Małgorzata 3,  Smolarczyk Emilia 4, Grula Natalia, Skibowska Karolina.

 

SMS ZPRP PŁOCK II- UKS VARSOVIA II                           56:17 (25:10)

Jaszczak Aleksandra- Cichocka Klara 3, Baranowska Joanna 1, Cebula Małgorzata 6, Smolarczyk Emilia 3, Matuszczak Anna 1, Skibowska Karolina 1, Mańk Karolina 2, Jaworska Katarzyna, Chylak Aleksandra, Mikulec Karina, Grula Natalia.

 

UKS VARSOVIA II- AZS EUST RADOM                            30:27 (17:16)

Jaszczak Aleksandra- Kot Julia 2, Jaworska Katarzyna 2, Cichocka Klara 12, Mańk Karolina 6, Cebula Małgorzata 7, Smolarczyk Emilia 1, Grula Natalia, Baranowska Joanna, MatuszczakAnna, Skibowska Karolina, Chylak Aleksandra.

 

Za nami 6 meczów naszego pierwszego wspólnego sezonu. Bilansu dwóch zwycięstw i czterech porażek na pewno nie można uznać za zadowalający, tym bardziej, że rozmiary trzech przegranych mówią same za siebie.

Co cieszy? Frekwencja na treningach!!! Tylko systematyczną pracą można osiagnąć to, do czego dążymy, czyli wzrost umiejętności technicznych oraz kształtowanie zdolności motorycznych.

P.S.  Czasami również wygrywamy : )  na razie tylko dwa razy, ale będzie lepiej.

Hubert Bieniewicz

 

Jesteśmy nowym pod względem osobowym zespołem,składającym się z
dziewcząt będących już w Varsovii oraz tych,które dołączyły do
nas w sierpniu tego roku z MUKS ,,MUTKA" Zielonka.
Po realizacji indywidualnych treningów biegowych pojechaliśmy na obóz
sportowy do Białej Podlaskiej, gdzie pracowaliśmy nad zdolnościami
motorycznymi i przygotowaniem technicznym  do sezonu 2016/17.
Kolejnym etapem przygotowań był udział w turnieju w Siemianowicach
Ślaskich. Rywalizowaliśmy tam z Zagłębiem I i II Lubin, Juniorem
Wrocław, Kusym Kraków i Zgodą Bielszowice. Na dziesięć drużyn
biorących udział w turnieju zajęliśmy  siódme miejsce, odnosząc 3
porażki i 2 zwycięstwa. Lokata, którą zajęliśmy była sprawą
drugorzędną. Najistotniejsze zadanie dotyczyło przećwiczenia w
warunkach meczowych tego, nad czym do tej pory pracowaliśmy. O ile gra
obronna może stanowić w niedalekiej przyszłości naszą mocną
stronę, co potwierdziły dobre fragmenty gry w tym elemencie, o tyle na
grę w ataku musimy poświęcić jeszcze wiele czasu. Zaangażowanie
dziewcząt w pracę na treningu i frekwencja na zajęciach pozwala mi
być optymistą.
Hubert Bieniewicz



MŁODZICZKI VARSOVI W 1/2 FINAŁÓW PUCHARU ZPRP MŁODZICZEK !!!

 

 

W dniach 29.04-01.05.2016.r w Kwidzynie odbyły się ćwierćfinały MP młodziczek.

W turnieju brały udział zespoły MTS I KWIDZYN. UKS ORŁY DĄBROWA BIAŁOSTOCKA, GTPR VISTAL GDYNIA, UKS VARSOVIA WARSZAWA

Z turnieju 1/4 Pucharu ZPRP do dalszych rozgrywek awansowały dwie drużyny.

Z miejsca pierwszego zespół gospodarzy MTS KWIDZYN  i z miejsca drugiego UKS VARSOVIA.

Gratulacje dla całej drużyny za walkę do końca i awans.

Powodzenia w dalszych rozgrywkach :)

KOLEJNE DWA WYGRANE MECZE LIGI WOJEWÓDZKIEJ MŁODZICZEK !!!


UKS VARSOVIA WA-WA- MKS OCHOTA WARSZAWA 33:21, 18:13

BRAMKI: Pyszko Barbara (7),Cichocka Klara (7),Baranowska Joanna(1), Dworniczuk Julia (9), Smolarczyk Emila (1),  Mańk Karolina (7), Cebula Małgorzata (1)

 

AZS EUST II RADOM- UKS VARSOVIA WA-WA 18:33, 7:16

BRAMKI: Pyszko Barbara(7), Cichocka Klara (8), Dworniczuk Julia (8), Chylak Aleksandra (1), Mańk Karolina (8), Cebula Małgorzata (1).

 

Zespół Varsovi zajmuje nadal drugie miejsce w ogólnej klasyfikacji młodziczek , które jest premiowane awansem do rozgrywek centralnych.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj965
mod_vvisit_counterWczoraj1058
mod_vvisit_counterW tym tygodniu7508
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień5516
mod_vvisit_counterTen miesiąc24261
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc28135
mod_vvisit_counterŁącznie52396