W tym roku organizujemy obóz w Biała Podlaska w terminie 16-25 sierpnia 2016 r. na obiektach Państwowej Szkoły Wyższej przy ul. Sidorskiej 95/97. Do dyspozycji na terenie uczelni m.in. pełnowymiarowa hala sportowa, siłownia, salka fitness, boisko piłkarskie.

Koszt obozu 970 zł. Proszę o dokonanie pełnej wpłaty do dnia 10 sierpnia 2016 r.

Konieczność wpłacenia I raty w kwocie 500 zł do dnia 12 lipca 2016 r.

Wpłaty proszę kierować na subkonto swoich roczników.

Opis na przelewach bankowych ? imię i nazwisko, rocznik, tytułem: na cele statutowe ? obóz letni w Biała Podlaska.

Roman Mont

Szanowne Zawodniczki,

informujemy, że długo wyczekiwany moment wyjazdu na obóz szkoleniowy do Białej Podlaskiej zaplanowano na 18 sierpnia 2015 r.  godz 11.00. z siedziby Mos nr 3, ul. Międzyparkowa 4.

Termin: 18-28 sierpnia 2015 r.

Miejsce: Biała Podlaska

Zakwaterowanie:  w pokojach 2 osobowych z łazienką i TV w budynku akademika szkoły wyższej

Koszt: 960,00 zł

Wpłaty na obóz: na subkonto danego rocznika do dnia 31 lipca 2015 r. z podaniem imienia i nazwiska uczestnika oraz imienia i nazwiska trenera: Roman Mont

Termin i sposób dojazdu: transport zorganizowany przez klub, termin zostanie podany w późniejszym terminie

Nawiązując do najlepszych, modelowych systemów szkolenia piłki ręcznej w Polsce i Europie w klubie UKS Varsovia Warszawa został opracowany, nasz własny system naborów i szkolenia. Jego głównym celem jest wychowanie wybitnych jednostek, które będą licznie reprezentowały nasz klub w Reprezentacji Polski w różnych kategoriach wiekowych.

Więcej…

Dzisiaj o 17 rozegraliśmy na Gwiaździstej ostatni mecz ligowy. Przeciwnikiem był lider ligi zespół Ochoty II. Mecz wyglądał jak matematyczna sinusoida. Zaczynamy fajnie i do piętnastej minuty widnieje wynik 5:5. Wtedy kontuzji dostaje Kamila i z dziewczyn "ulatuje powietrze". Do końca połowy rzucamy tylko trzy bramki tracąc aż dziesięć i do szatni schodzimy przegrywając 8:15.

Po przerwie pomimo wielu założeń gramy nadal źle. Po kolejnych piętnastu minutach przegrywamy 11:27, czyli rzucamy tylko trzy bramki tracąc dwanaście. I ... zaczynamy walczyć. Do końca meczu dajemy sobie rzucić tylko jedna bramkę, zdobywając ich siedem (i nie wykorzystując dwóch karnych). Ostatecznie przegrywamy 18:28. Co można o tym meczu powiedzieć. Przeplatanka, przeplatanka i tyle. Potencjał jest ale trzeba trenować a to już tylko jest po stronie dziewczyn.

Skład: Patrycja i Weronika (bramkarki), Martyna (1 bramka), Natalia (3),  Ania (2), Daria (5), Kamila (1), Julia, Zuzia, Marysia (6).

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter