Reklama

Harmonogram treningów od 21 listopada 2016:

 

Varsovia Muranów:

- Poniedziałek, 16:30, ul.Felińskiego 15 (hala)

- Środa 16:45, ul.Międzyparkowa 4

Trener Mateusz Surowiec: 669 890 553

 

Reprezentacja Grupa Czerwona:

- Poniedziałek, 16:45, ul. Ks. Bolesława 1/3

- Środa, 16:45, ul. Ks. Bolesława 1/3

- PRO (dodatkowy trening, powołania) - Czwartek, 17:00, ul. Obrońców Tobruku

Trener Łukasz Kacprzak: 791 366 633

 

Reprezentacja Grupa Żółta:

- Wtorek, 16:45, ul. Ks. Bolesława 1/3

- Czwartek, 17:00, ul. Obrońców Tobruku

- Piątek, 18:15, ul. Międzyparkowa 4

 

Varsovia Muranów:

Bińczycki Sebastian, Miłosz Obrębski, Paweł Aniszewski, Stępiński Levante, Wojcieszak Damian, Wiejak Michał, Wojcik-Kownacki Kacper, Sikora Michał, Jan Bindas, Jankowski Sebastian, Walczak Jakub

 

Grupa Czerwona:

Gibała Bartek, Jarzębski Krzysztof, Michalak Patryk, Mlonek Igor, Camp Samuel, Chyliński Jakub, Kleczkowski Kamil, Wilomski Jan, Głażewwski Mateusz, Dudek Michał, Sebastian Jankowski.

oraz

Zbyracz Jakub, Dąbrowski Stanisław, Leszczyński Kacper, Opyc Przemysław, Goluch Alek, Skwira Maciej, Lech Sebastian, Lewiński Tomasz, Wiechowski Bartosz, Wiechowski Marcin, Mielczarek Maksymilian, Janczyk Gutek,

Grupa Żółta: Aleksandrowicz.A, Dąbrowski.T, Drynkowski.T, Figaszewski.O, Gumiela.M, Kaczorowski.M, Kobuciński.H, Koroblewski.K, Kuciński.M, Kwiatkowski.M, Niewiadomski.J, Proctor.O, Radzikowski.F, Rudziński.J, Scecewicz.W, Sosnowski.B, Stepaniuk.M, Swat.M

 

Podział na grupy może ulec modyfikacji na podstawie oceny sztabu szkoleniowego.

DEKLARACJA ZAWODNIKA 2016

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj407
mod_vvisit_counterWczoraj927
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3163
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień5336
mod_vvisit_counterTen miesiąc20968
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc32229
mod_vvisit_counterŁącznie2515521