Treningi Varsovii Muranów

Treningi Varsovii Muranów odbywają się w dwóch boiskach przy ul.Karmelickiej 13 oraz przy ul.Niskiej 5.

 

Rocznik 2011:

  • Grupa czerwona
    • poniedziałek o godzinie 18:30 (ul.Karmelicka 13)
    • środa o godzinie 18:30 (ul.Karmelicka 13)

 Kujawa,Potyra,Pabich,Pełda,Grzegorczyk,Piotrowski,Piwko,Skłodowski,Gilowski,Ściuba,Kępiński,Rekruciak GRUPA ZAMKNIĘTA

 

Rocznik 2010:

  • Grupa czerwona
    • poniedziałek o godzinie 16:30 (ul.Karmelicka 13)
    • środa o godzinie 16:30 (ul.Karmelicka 13)

 Glinka,Zbrzezniak,Ruszkowski,Olszewski,Wiśniewski,Warunek,Wąś,Niedbała,Bednarczyk,Burzyński,Kłos-Przasnyski,Handke,Walendzik,Niewola GRUPA ZAMKNIĘTA

  • Grupa żółta
    • poniedziałek o godzinie 17:00 (ul.Niska 5)
    • środa o godzinie 17:00 (ul.Niska 5)

 Nowacki,Flis,Guniewicz,Kulon,Bodzon,Dymowski,Momot,Piotrowicz,Gołębiowski,Grodzki - WOLNE MIEJSCA

 

Rocznik 2009:

  • Grupa żółta:
    • wtorek o godzinie 18:00 (ul.Karmelicka 13)
    • czwartek o godzinie 18:00 (ul.Karmelicka 13)

Sobótka,Walczak,Rudzki,Motyl-Carvedale Sol,Bielik,Brycki,Waszczykowski,Pieliński I,Pieliński K,Rafiński,Mołas,Grzegorczyk,Kapuściński WOLNE MIEJSCA

 

  • Grupa czerwona:
    • poniedziałek  o godzinie 17:30 (ul.Karmelicka 13)
    • środa o godzinie 17:30 (ul.Karmelicka 13)

 Szczepanski W ,Szczepanski K,Skurowski,Proctor,Grzechowiak,Czuryło,Chądzyński,Siau,Pełda,Grela,Białczak,Lewis GRUPA ZAMKNIĘTA

 

Grupa rocznik 2008:

  • Grupa żółta:
    • wtorek o godzinie 18:00 (ul.Karmelicka 13)
    • czwartek o godzinie 18:00 (ul.Karmelicka 13)

Sobótka,Walczak,Rudzki,Motyl-Carvedale Sol,Bielik,Brycki,Waszczykowski,Pieliński I,Pieliński K,Rafiński,Mołas,Grzegorczyk,Kapuściński, Zarzecki WOLNE MIEJSCA

  • Grupa czerwona:
    • poniedziałek o godzinie 18:15 (ul.Niska 5)
    • środa o godzinie 18:15 (ul.Niska 5)

 Olszewski,Jenda,Niewola,Kociołł,Kozak,Wójcik,Wiliński,Welk,Banak,Pabich,Spyra,Mossakowski GRUPA ZAMKNIĘTA

 

Grupa rocznik 2006-07:

  • Grupa żółta:
    • wtorek  o godzinie 16:45 (ul.Karmelicka 13)
    • czwartek o godzinie 16:45 (ul.Karmelicka 13)

Piotrowicz,Kęczkowski,Jakubowski,Kaczmarski,Pełda,Kopik,Rzońca,Nowacki,Motyl-Carvedale Lew WOLNE MIEJSCA


Harmonogram obowiązuje od 10.09.2018.
Istnieje możliwość "odrabiania" zajęć w innych Centrach Treningowych.
Podział na grupy może ulec modyfikacji na podstawie oceny sztabu szkoleniowego.

Aby podkreślić utożsamianie się z grupą zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach w strojach o kolorystyce wg poniższych tabel:

Rocznik 2008, 2009 i 2010:

 

 

 

Rocznik 2006,2007:

 

 

Przed przystąpieniem dziecka do zajęć prosimy wydrukować i wypełnić poniższą Deklarację Członka Wspierającego Klub:

 

Więcej informacji udzielają: