Wyniki naborów do Varsovii Centrum

W dniach 6-7 czerwca odbyły się nabory do "Reprezentacji Varsovii" oraz "Varsovii Centrum" na sezon 2020/2021.

W rekrutacji uczestniczyło 35 chłopców.

Zaproszenie do "Varsovii Centrum" otrzymali: Jakub Zaleski , Nikodem K. , Jakub B. , Kacper P. , Sebastian W., Tomasz L., Jacek K., Aleksander B., Oskar N., Mateusz L., Levente S., Jakub L., Aleksander L., Kacper B., Mikołaj G., Jakub W.

Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w drużynie do środy, 10. czerwca na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W Reprezentacji Varsovii i Varsovii Centrum występować będą także uczniowie klasy sportowej LXII LO Mistrzostwa Sportowego przy ul Konwiktorskiej.

Nabory uzupełniające odbędą się w weekend 20-21 czerwca. Więcej informacji już wkrótce.

Nieotrzymanie zaproszenia do Reprezentacji Varsovii lub do Centrum nie zamyka drogi do dołączenia do tych drużyn w późniejszym czasie. 
Postępy zawodników trenujących w naszych Centrach Treningowych i Klubach Partnerskich są regularnie monitorowane pod względem poziomu w odniesieniu do rówieśników oraz dynamiki rozwoju w dłuższym okresie czasu.
W każdym sezonie wyróżniający się zawodnicy z Centrów Treningowych i Varsovii Centrum są zapraszani do Reprezentacji Varsovii.

Informujemy, że przyjmowane są także zapisy do naszych Centrów Treningowych:

Bielany, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Muranów, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekomendujemy również udział w rekrutacji do Klubów Partnerskich Varsovii.