Wyniki naborów

W dniach 11-18 czerwca , na boisku przy ulicy Międzyparkowej 4, odbyły się nabory do "Reprezentacji Varsovii" oraz "Varsovii Centrum" na sezon 2019/2020.

Prosimy o przesłanie potwierdzenia chęci dołączenia do danego zespołu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zaproszenie do "Varsovii Centrum" otrzymali: Barcik A, Szmytkowski N, Magoń I, Malina B, Saganek F, Saganek J, Grzeszuk M, Godyń N.

 

Zaproszenie do Reprezentacji Varsovii otrzymali: Lange M, Nocuń S, Podgórski S, Łowczykowski K, Głębowski S, Ziębaczewski L, Ziętek S, Szulecki A, Sobieraj F.

 


Nieotrzymanie zaproszenia do Reprezentacji lub do Centrum nie zamyka drogi do dołączenia do niej w późniejszym czasie. W pierwszym tygodniu września odbędzie się nabór uzupełniający do Reprezentacji oraz Varsovii Centrum.
Postępy zawodników trenujących w naszych Centrach Treningowych i Klubach Partnerskich będą regularnie monitorowane pod względem poziomu w odniesieniu do rówieśników oraz dynamiki rozwoju w dłuższym okresie czasu.

Informujemy, że przyjmowane są także zapisy do naszych Centrów Treningowych:

Bielany

Bródno

Fabryczna

Muranów

"Sempołowska"

"Wilcza"

Sielce

- Powiśle 

Wola

Rekomendujemy również udział w rekrutacji do Klubów Partnerskich Varsovii.