Obóz piłkarski w Lidzbarku Welskim

W dniach 4-12 sierpnia planowany jest obóz piłkarski w miejscowości Lidzbark Welski. 

ZAPISY

KARTA KWALIFIKACYJNA

OŚWIADCZENIE RODZICA

Przewidywany koszt : 1380 zł 

Zaliczka w wysokości 380 zł płatna do 30 czerwca 2020 r.

II rata 1000 zł płatna do 24 lipca 2020 r.

 Płatność prosimy dokonywać na subkonto UKS Varsovia o nr 34 1940 1076 3051 8115 0006 0000 w tytule wpisując "imię i nazwisko dziecka, wpłata na cele statutowe".

 

Obóz skierowany jest dla zawodników Reprezentacji Varsovii i Varsovii Centrum.

Udział w obozie piłkarskim nie jest obowiązkowy i nie gwarantuje miejsca w Reprezentacji Varsovii w następnym sezonie.

Po obozie treningi będą odbywały się cały sierpień.

Nabory uzupełniające odbędą się na przełomie sierpnia i września.

 

 

Zapisy : Łowczykowski K. , Szmytkowski N. , Nocuń S. , Sałek S. , Szulecki A., Magoń I. , Saganek F. , Saganek , Malina B. , Marciniuk P. , Czujko M. , Pośpiech T. , Jażdżyk G.

Informacje obozowe:

- zbiórka na wyjazd 4.08. (wtorek) o godz. 8.30 na Varsovii , jedziemy w czerwonych koszulkach i dresach klubowych + maseczka

- powrót 12.08. (środa) 

- osoby, które źle znoszą podróż proszone są o wzięcie, odpowiednio wcześnie, leków np. Lokomotiv.

- dzieci zakwaterowane będą w Ośrodku Ambrowil w Lidzbarku Welskim.

- oprócz treningów piłkarskich przewidziane są też inne zajęcia rekreacyjne i edukacyjne.

- będzie prowadzony konkurs czystości w pokojach. Przewidziane są nagrody.

- planowane są pogadanki i projekcja bajek i filmów poglądowych m.in. na temat nawyków zdrowego żywienia.

- do pory obiadu dzieci nie będą mogły jeść słodyczy.

- na obozie będzie zakaz jedzenia chipsów, fast-foodów i słodyczy zawierających syrop glukozowo-fruktozowy.

- na obóz dzieci zabierają: sprzęt pakietowy Nike (czerwona i niebieska koszulka, czarne spodenki, białe getry, dres, ortalion, piłka nożna), biała koszulka polo, ochraniacze, roller, bieliznę osobistą, ubrania do chodzenia w czasie pomiędzy zajęciami sportowymi, przybory higieniczne, płyn do dezynfekcji, klapki, ręcznik, buty do grania na płaskiej i trawiastej nawierzchni, koszulki treningowe zwykłe (czerwone i niebieskie), strój do kąpieli, czapka z daszkiem, środki na komary i do opalania, rakietki do tenisa stołowego, legitymację szkolną.

- w miarę możliwości wszystkie ubrania prosimy podpisać.

- rodzice mogą dać dziecku kieszonkowe. Najlepiej przekazać trenerowi przed autokarem podpisaną kopertę z rozmienionymi pieniędzmi. Opiekunowie będą wydawali kieszonkowe chętnym dzieciom każdego dnia w porze obiadowej. Takie rozwiązanie jest bezpieczniejsze, a być może nauczy rozsądnego wydawania swoich pieniędzy.

- informujemy, że trenerzy nie odpowiadają za wartościowe przedmioty w pokojach dzieci.

- dzieci mogą posiadać telefony komórkowe, lecz nie jest to wskazane. Należy zastanowić się także, czy warto dziecku dawać nad jezioro super nowoczesny i drogi aparat telefoniczny.

- jest możliwość rozmowy telefonicznej rodzica z dzieckiem z telefonu trenera.

- częste dzwonienie nadopiekuńczych rodziców do syna lub córki może spowodować, że inne dzieci także będą chciały całymi godzinami rozmawiać przez telefon.

- nie są wskazane odwiedziny rodziców na obozie. Takie wizyty mogą zakończyć się przejawami zazdrości u innych uczestników obozu. Liczymy na Państwa dojrzałość i odpowiedzialność.

- nie ma możliwości ubiegania się o zwrot części należności np. za wyżywienie w przypadku wcześniejszego zabrania dziecka z obozu.

- w miarę możliwości będziemy umieszczać relacje i zdjęcia na naszej klubowej stronie internetowej.

- getry i koszulki Varsovii, w których chłopcy będą trenować, będzie można jeszcze nabyć od trenerów w dniu wyjazdu. Proszę emailem przesłać ewentualne zamówienia.

- wypełnioną kartę obozową oraz oświadczenie przekazujemy trenerowi w dzień wyjazdu

 

Inne informacje:

Ze względu na stan pandemii i możliwymi obostrzeniami dot. letniego wypoczynku dzieci i młodzieży informujemy, iż program obozu może ulec zmianie. Jednocześnie zapewniamy, że zastosujemy się do wszystkich wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej i Polskiej Izby Turystyki. Obóz objęty będzie nadzorem kuratorium oświaty.

W przypadku rozprzestrzeniania się epidemii lub zaistnienia innych z tym związanych okoliczności zagrażających bezpieczeństwu, obóz może zostać odwołany, a wszystkie poniesione koszty zostaną zwrócone w pełnej kwocie.