Wyniki naborów do Reprezentacji Varsovii i Varsovii Centrum

W dniach 15-16 czerwca, na boisku przy ulicy Międzyparkowej 4, odbyły się nabory do "Reprezentacji Varsovii" oraz "Varsovii Centrum" na sezon 2021/2022.

 

Zaproszenie do "Varsovii Centrum" otrzymali: Biernat.A, Danielczuk.O, Marciniuk.P, Muszyński.K, Nocuń.S, Saganek.J, Saganek.F, Sałek.S, Skrzyniarz.W, Wiszniowski.L, Zieliński.A, Zytek.P, Żak.T, Hajgiel.S

 

Zaproszenie do Reprezentacji Varsovii otrzymali: Czujko.M, Grodzki.A, Głębowski.S, Jażdzyk.G, Koundouno.M, Lenart.A, Lewandowski.H, Łowczykowski.J, Łysiak.K, Pośpiech.T, Samborski.B, Szulecki.A, Szmytkowski.N, Ćwikilewicz.M

 

Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w drużynie do środy, 23 czerwca,  na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Nieotrzymanie zaproszenia do Reprezentacji lub do Centrum nie zamyka drogi do dołączenia do niej w późniejszym czasie. Na przełomie sierpnia i września odbędzie się nabór uzupełniający do Reprezentacji oraz Varsovii Centrum.
Postępy zawodników trenujących w naszych Centrach Treningowych i Klubach Partnerskich będą regularnie monitorowane pod względem poziomu w odniesieniu do rówieśników oraz dynamiki rozwoju w dłuższym okresie czasu.

Informujemy, że przyjmowane są także zapisy do naszych Centrów Treningowych:

Bielany

Bródno

Fabryczna

Muranów

"Sempołowska"

Sielce

- Powiśle 


 
Rekomendujemy również udział w rekrutacji do Klubów Partnerskich Varsovii.