Wyniki naborów do Reprezentacji Varsovii i Varsovii Centrum

W dniach 11-12 oraz 21-22 czerwca, na boisku przy ulicy Międzyparkowej 4, odbyły się nabory do "Reprezentacji Varsovii" oraz "Varsovii Centrum" na sezon 2022/2023.

 

Zaproszenie do "Varsovii Centrum" otrzymali: Marciniuk.P, Saganek.J, Saganek.F, Skrzyniarz.W, Zieliński.A, Hajgiel.S, Magoń.I, Krukowski.A, Fiłonowicz.K, Milczarski.A, Bartłomowicz.W, Kamiński.M, Dawidowski.B, Gałązka.B

 

Zaproszenie do Reprezentacji Varsovii otrzymali:  Cudak.O, Czujko.M, Grodzki.A, Lenart.A, Lewandowski.H, Łowczykowski.J, Łysiak.K, Pośpiech.T, Siwiński.J, Szulecki.A, Szmytkowski.N, Machnowski.F, Nocuń.S, Wiśniewski.P 

Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w drużynie do poniedziałku, 27 czerwca, na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Nieotrzymanie zaproszenia do Reprezentacji lub do Centrum nie zamyka drogi do dołączenia do niej w późniejszym czasie. Na przełomie sierpnia i września odbędzie się nabór uzupełniający do Reprezentacji oraz Varsovii Centrum.
Postępy zawodników trenujących w Centrach Treningowych (centrumtreningu.waw.pl) i Klubach Partnerskich Varsovii będą regularnie monitorowane pod względem poziomu w odniesieniu do rówieśników oraz dynamiki rozwoju w dłuższym okresie czasu.