Nabory do Reprezentacji Varsovii

W dniach 28 sierpnia - 6 września, na boisku przy ulicy Międzyparkowej 4, odbędą się nabory do "Reprezentacji Varsovii" oraz "Varsovii Centrum" na sezon 2018/2019.

Zgłoszenia na nabory przyjmowane są drogą mailową:

 

rocznik 2011: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Podczas gier naborowych zawodnicy będą poddawani obserwacji i ocenie przez sztab szkoleniowy, w którego skład wchodzić będą m.in. trener reprezentacji, koordynator etapu, koordynator szkolenia i dyrektor sportowy.

 


Harmonogram treningów naborowych dla rocznika 2011:

- 28.08 (wtorek) godz. 16:30

- 30.08 (czwartek) godz. 16:30

- 4.09 (wtorek) godz. 16:30

- 6.09 (czwartek) godz. 16:30


Podstawowe wymogi w obszarze kryteriów naborowych określone są w tzw. "Piramidzie identyfikacji talentów Varsovia Football System". 

 

Do "Varsovii Centrum" zaproszeni zostaną wyróżniający się zawodnicy, którzy nie otrzymali powołania do Reprezentacji Varsovii.

Lista powołanych do "Reprezentacji" i "Varsovii Centrum" na sezon 2018/2019 umieszczona będzie na naszej stronie internetowej do dn. 6.09.2018.
Nieotrzymanie zaproszenia do Reprezentacji lub do Centrum nie zamyka drogi do dołączenia do niej w późniejszym czasie.
Postępy zawodników trenujących w naszych Centrach Treningowych i Klubach Partnerskich będą regularnie monitorowane pod względem poziomu w odniesieniu do rówieśników oraz dynamiki rozwoju w dłuższym okresie czasu.

Udział w naborach nie jest obowiązkowy. Informujemy, że przyjmowane są także zapisy do naszych Centrów Treningowych:

- Bielany

- Bródno

- Fabryczna

- Muranów

- Ochota

- Praga Północ

- "Sempołowska"

- Sielce

- "Wilcza"

- Wola

 

Rekomendujemy również udział w rekrutacji do Klubów Partnerskich Varsovii.