Informacje dotyczące naborów do klasy sportowej w SP nr 210 znajdują się na: sp210.varsovia.waw.pl

Varsovia Centrum - Białe Orły

 

 

 

W poniedziałek, 3 czerwca, o godzinie 18.15 rozegramy mecz z drużyną BIAŁE ORŁY SP. Z O.O.

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 17.45, na Varsovii. 

Zabieramy: czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, LEGITYMACJA.

Powołania: Milczarski, Krukowski, Zieliński, Świercz, P i P Małaczek, Sokołowski, Demaniuk, Mikanik, Sikorski, Balcerzak, Jeżak, Siwiński, Cudak, Krysztofiak.

Legia - Varsovia

 

 

 

W niedziele, 2 czerwca, o godzinie 17.30 rozegramy mecz z drużyną Legia Warszawa. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 16.30, ul.Legionistów 3, 05-825 Urszulin. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, LEGITYMACJA.

Powołania: Szulecki, Wiśniewski, Nocuń, Konowrocki, Leśnik, Pośpiech, Kuschak, Szwarc, Hrehoruk, Lenart, Kośmiński, Szmytkowski, Kaczorowski.

Semp - Varsovia Centrum

 

 

W poniedziałek, 27 maja, o godzinie 18.15 rozegramy mecz z drużyną Semp Warszawa 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 17.45, na Varsovii. 

Zabieramy: czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, LEGITYMACJA.

Powołania: Milczarski, Krukowski, Zieliński, Świercz, P i P Małaczek, Omelczuk, Zytek, Cudak, Siwiński, Krysztofiak, Sikorski, Demaniuk, Sokołowski, Leśnik.

Varsovia - Escola

 

 

 

W sobotę, 25 maja, o godzinie 14.00 rozegramy mecz z drużyną Escola Warszawa. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 13.00, na Varsovii.

Zabieramy: czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, LEGITYMACJA.

Powołania: Szulecki, Wiśniewski, Nocuń, Konowrocki, Szmytkowski, Kaczorowski, Dróżdż, Rawa, Kuschak, Szwarc, Hrehoruk, Lenart, Pośpiech, Kośmiński.

Ursus Warszawa - Varsovia Centrum

 

 

 

W niedziele, 19 maja, o godzinie 14.45 rozegramy mecz z drużyną KS Ursus II Warszawa. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 13.45, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3, 02-495 Ursus. 

Zabieramy: czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, LEGITYMACJA.

Powołania: Milczarski, Krukowski, Zieliński, Świercz, P i P Małaczek, Omelczuk, Zytek, Jasik, Cudak, Siwiński.

Legionovia Legionowo - Varsovia

 

 

 

W sobotę, 18 maja, o godzinie 10.00 rozegramy mecz z drużyną KS Legionovia Legionowo. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 9.00, Parkowa 27, 05-120 Legionowo. 

Zabieramy: czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, LEGITYMACJA.

Powołania: Szulecki, Wiśniewski, Nocuń, Konowrocki, Szmytkowski, Świątek, Krysztofiak, Rawa, Kuschak, Szwarc, Hrehoruk, Dróżdż, Pośpiech, Jeżak.

Varsovia - Ursus Warszawa

 

 

W piątek, 10 maja, o godzinie 20.00 rozegramy mecz z drużyną Ursus Warszawa. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 19.00, na Varsovii. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, LEGITYMACJA.

Powołania: Szulecki, Jeżak, Nocuń, Konowrocki, Szmytkowski, Kaczorowski, Kośmiński, Rawa, Kuschak, Szwarc, Hrehoruk, Lenart, Pośpiech.