Informacje dotyczące naborów do klasy sportowej w SP nr 210 znajdują się na: sp210.varsovia.waw.pl

Turniej Pro Future Cup

 

 

W dniach 9-10 września, weźmiemy udział w turnieju Pro Future Cup.

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 7.30, ul. Literatów, 05-520 Obory (obiekty KS Konstancin).

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, roller.

Powołania:

Varsovia Centrum - Piast Piastów

 

 

 

W niedziele, 3 września, o godzinie 13.30 rozegramy mecz z drużyną MKS Piast Piastów. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 12.30, na Varsovii. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller.

Powołania: Krukowski, P. i P. Małaczek, Milczarski, Omelczuk, Zieliński, Świercz, Dróżdż, Sokołowski, Staniak, Świątek.

Varsovia - Eskadra Warszawa

 

 

W sobotę, 2 września, o godzinie 13.30 rozegramy mecz z drużyną AP Eskadra Sp. z o.o. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 12.30, na Varsovii. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller.

Powołania: Cudak, Hrehoruk, Jeżak, Kośmiński, Krysztofiak, Kushchak, Lenart, Machnowski, Nocuń, Pośpiech, Rawa, Szulecki, Szwarc, Wiśniewski, Siwiński, Szmytkowski.

Semp - Varsovia Centrum

 

 

W niedziele, 27 sierpnia, o godzinie 10.00 rozegramy mecz z drużyną Semp Warszawa. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 9.15, ul. Hirszfelda 11. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller.

Powołania: Mielewski, Zieliński, Omelczuk, P. i P. Małaczek, Krukowski, Pośpiech, Cudak, Szmytkowski, Siwiński, Kozłowski.

 

Varsovia - Ursus Warszawa

 

 

W sobotę, 26 sierpnia, o godzinie 10.00 rozegramy mecz z drużyną Ursus Warszawa. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 9.00, na Varsovii. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller.

Powołania: Cudak, Kośmiński, Kushchak, Lenart, Machnowski, Pośpiech, Rawa, Szulecki, Siwiński, Szmytkowski, Szwarc, Wiśniewski.