


W środę, 22 maja rozegraliśmy mecz z drużyną Legii Warszawa.
Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 17:00 przy ul. Łazienkowskiej 3.
Zabieramy białe stroje meczowe 4F.
Powołania: Antek, Ricardo, Kuba B., Julek, Oskar, Kajtek, Olek, Franek K., Franek P., Arsenii, Kuba T.