1 miejsce w Turnieju w Szydłowcu

W niedzielę, 9 czerwca zajęliśmy 1 miejsce w turnieju w Szydłowcu. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 6:40 na parkingu za Varsovią. Wyjazd busem.

Harmonogram.

Zabieramy białe stroje meczowe 4F.

Koszt: 160 zł (bus + obiad)

Powołania: Antek, Julek, Leon, Kuba B., Kajtek, Filip, Olek, Aleks, Franek K., Franek P., Arsenii.