Nabory do Varsovii

 

W dniach 15-16 czerwca na boisku przy ulicy Międzyparkowej 4, odbędą się nabory do "Reprezentacji Varsovii" oraz "Varsovii Centrum" na sezon 2021/2022.

Zgłoszenia na nabory przyjmowane są za pomocą formularza:

FORMULARZ NABOROWY

Wypełnienie formularza jest równoznaczne z zapisem dziecka na nabory.

Ze względów obostrzeń epidemicznych zastrzegamy sobie prawo do mierzenia temperatury i nie wpuszczania dziecka na teren Ośrodka.

Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa dostępnych TUTAJ.

Udział w tych treningach nie jest obowiązkowy, a nabory uzupełniające odbędą się na przełomie sierpnia i września. 

Podczas gier naborowych zawodnicy będą poddawani obserwacji i ocenie przez sztab szkoleniowy, w którego skład wchodzić będą m.in. trener reprezentacji i koordynator etapu, koordynator szkolenia..

Harmonogram treningów naborowych dla rocznika 2014 :

Wtorek, 15 czerwca, godz. 19.00 - boisko, ul. Międzyparkowa 4

- Środa, 16 czerwca, godz. 19.00 - boisko, ul. Międzyparkowa 4

 

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu ze względu na panującą sytuację epidemiczną.

Podstawowe wymogi w obszarze kryteriów naborowych określone są w tzw. "Piramidzie identyfikacji talentów Varsovia Football System".

 

Do "Varsovii Centrum" zaproszeni zostaną wyróżniający się zawodnicy, którzy nie otrzymali powołania do Reprezentacji Varsovii.

Lista powołanych do "Reprezentacji" i "Varsovii Centrum" na sezon 2021/2022 umieszczona będzie na naszej stronie internetowej w dniu 21 czerwca i w późniejszych terminach w przypadku naborów uzupełniających.
Nieotrzymanie zaproszenia do Reprezentacji lub do Centrum nie zamyka drogi do dołączenia do niej w późniejszym czasie.
Postępy zawodników trenujących w naszych Centrach Treningowych i Klubach Partnerskich będą regularnie monitorowane pod względem poziomu w odniesieniu do rówieśników oraz dynamiki rozwoju w dłuższym okresie czasu.

Informujemy, że przyjmowane są także zapisy do naszych Centrów Treningowych:

- Varsovia Bielany, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Varsovia Bródno, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Varsovia "Fabryczna" , kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Varsovia Muranów , kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Varsovia Powiśle , kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Varsovia "Sempołowska" , kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Varsovia Sielce , kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Varsovia Wilcza , kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Varsovia Wola , kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekomendujemy również udział w rekrutacji do Klubów Partnerskich Varsovii.

 

W trosce o bezpieczeństwo związane z pandemią COVID-19 zamknięte będą szatnie.

W trosce o bezpieczeństwo prosimy przestrzegać zasad organizacyjnych:

  • na trening przyjdź już przebrany
  • przynieś swoją piłkę
  • maseczkę ściągnij dopiero przed samym wejściem na boisko
  • nie witaj się z kolegami z drużyny poprzez uścisk dłoni
  • skorzystaj z płynu do dezynfekcji i ustaw się w wyznaczonym miejscu
  • po treningu ponownie użyj płynu do dezynfekcji i bez zwłoki opuść teren ośrodka