Wyniki naborów do Reprezentacji Varsovii i Varsovii Centrum

 

W dniach 3-4 oraz 17-18 czerwca, na boisku przy ulicy Międzyparkowej 4, odbyły się nabory do "Reprezentacji Varsovii" oraz "Varsovii Centrum" na sezon 2023/2024.

 

Zaproszenie do "Varsovii Centrum" otrzymali:Tymoteusz Zieliński, Tymoteusz Owczarek, Łopatecki Leon, Nowicki Gabriel, Szlasa Jan,

 

Zaproszenie do Reprezentacji Varsovii otrzymali: Kamiński Ignacy, Korpal Kuba, Szmytkowski Leon, Kudelski Krzysztof, Jeleniewski Mikołaj, Stegienko Aleksander, Lewandowski Ksawery, Malinowski Franciszek, Liberski Miłosz, Krystek Franciszek, Oskar Wojciechowski

Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w drużynie do czwartku, 22 czerwca, na maila: m.apczynskiTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Nieotrzymanie zaproszenia do Reprezentacji lub do Centrum nie zamyka drogi do dołączenia do niej w późniejszym czasie. Na przełomie sierpnia i września odbędzie się nabór uzupełniający do Reprezentacji oraz Varsovii Centrum.
Postępy zawodników trenujących w Centrach Treningowych (centrumtreningu.waw.pl) i Klubach Partnerskich Varsovii będą regularnie monitorowane pod względem poziomu w odniesieniu do rówieśników oraz dynamiki rozwoju w dłuższym okresie czasu.