Nabory do Varsovii

Zapraszamy na nabory do drużyn Reprezentacji Varsovii oraz Varsovii Centrum na sezon 2024/2025.

Nabory odbędą się w dniach 25-26 maja oraz 8-9 czerwca.

Szczegółowy harmonogram zostanie podany wkrótce.

W przypadku chęci dołączenia do najstarszych drużyn  tj. 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, prosimy o kontakt z trenerami.

W celu spróbowania swoich sił w drużynach reprezentacyjnych Varsovii oraz Piłkarskich Przedszkoli prosimy o wypełnienie formularza dla poszczególnych drużyn:

- 2017 : FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

- 2016 : FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

- 2015 : FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

- 2014 : FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

- 2013 : FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

- 2012 : FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

- 2011 : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- 2010 : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- 2009 : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- 2008 : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

- 2007 : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Przed udziałem w treningach próbnych konieczna jest ewentualna zgoda klubu macierzystego oraz spełnienie wymagań formalnych programu Certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Zawodnicy poddawani będą obserwacji i ocenie przez sztab szkoleniowy, w którego skład wchodzą m.in. trenerzy reprezentacji i koordynator etapu.

Podstawowe wymogi w obszarze kryteriów naborowych określone są w tzw. "Piramidzie identyfikacji talentów Varsovia Football System".

 

 

Rekomendujemy również ewentualny udział w rekrutacji do Klubów Partnerskich Varsovii.