Nabory do Varsovii

Osoby zainteresowane treningami w naszym klubie prosimy o kontakt:

rocznik 2012: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rocznik 2011: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rocznik 2010: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rocznik 2009: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rocznik 2008: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rocznik 2007: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rocznik 2006: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rocznik 2005: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rocznik 2004: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bezpośrednie nabory odbywają się w czerwcu oraz na przełomie sierpnia i września.

Chłopcy poddawani są wtedy obserwacji i ocenie przez sztab szkoleniowy, w którego skład wchodzą m.in. trener reprezentacji i koordynator etapu.

Podstawowe wymogi w obszarze kryteriów naborowych określone są w tzw. "Piramidzie identyfikacji talentów Varsovia Football System".

Do "Varsovii Centrum" zaproszeni zostaną wyróżniający się zawodnicy, którzy nie otrzymali powołania do Reprezentacji Varsovii.

Lista powołanych do "Reprezentacji" i "Varsovii Centrum" na kolejny sezon umieszczana jest pod koniec czerwca, a w przypadku późniejszych naborów w na początku września na naszej stronie internetowej.
Nieotrzymanie zaproszenia do Reprezentacji lub do Centrum nie zamyka drogi do dołączenia do niej w późniejszym czasie.
Postępy zawodników trenujących w naszych Centrach Treningowych i Klubach Partnerskich są regularnie monitorowane pod względem poziomu w odniesieniu do rówieśników oraz dynamiki rozwoju w dłuższym okresie czasu.

Informujemy, że przyjmowane są także zapisy do naszych Centrów Treningowych:

- Bielany, roczniki 2005-2011

- Bródno, roczniki 2006-2011

- "Fabryczna" roczniki 2008-2011

- Muranów - 2006 - 2011

- Praga Północ 2007-2011

- "Sempołowska" 2006-2011

- Sielce , roczniki 2008 - 2011

- Wola, roczniki 2007 - 2011

 

Rekomendujemy również ewentualny udział w rekrutacji do Klubów Partnerskich Varsovii.