Akademia Zgoda by Varsovia

Dążymy do tego, aby zwiększać szansę młodym, najbardziej uzdolnionym piłkarzom na osiągnięcie najwyższego poziomu piłki nożnej, a tym samym na zrealizowanie ich własnego celu jakim jest profesjonalna kariera. Zauważyliśmy również, że u tych zawodników oczekiwania co do treningu rosną wprost proporcjonalnie do ich postępów i zaangażowania.

Praca nad szczegółami, które dają przewagę na boisku,  dbanie o najmniejsze detale techniczne i taktyczne, szybka korekta ewentualnych błędów, które niekiedy ciężko wychwycić w treningu drużynowym,  indywidualne podejścia do zawodnika, a w efekcie szybszy rozwój piłkarza to idee, które przyświecały nam, kiedy decydowaliśmy się rozpocząć projekt Akademia Zgoda by Varsovia.

 

Treningi indywidualne, profilowane lub w małych grupach 2 razy w tygodniu to idealne środowisko do rozwoju dla każdego zawodnika i uzupełnienie zajęć z drużyną. Zachowanie odpowiedniej dyscypliny, intensywności, a także świadomości to kolejny ważny aspekt jaki jesteśmy w stanie jeszcze bardziej zaakcentować podczas każdych zajęć.

Nad całym projektem czuwa i zarządza dyrektor sportowy Varsovii, Robert Podoliński. Zaangażował on do pracy również Mariusza Liberdę i Sylwestra Patejuka. Cała trójka tworzy zgrany zespół, który swoje doświadczenia z boisk Ekstraklasy i I ligi pragnie przekazać zawodnikom.