Nabory do Akademii Varsika

W dniach 10-12 września odbędą się nabory do Akademii Varsika na sezon 2019/2020. 

 

W dniach 10-12 września odbędą się nabory do Akademii Varsika na sezon 2019/2020 na boisku przy ul. Międzyparkowej 4.

Zgłoszenia na nabory przyjmowane są poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z zapisaniem zawodnika na nabory.

 

Podczas gier naborowych zawodnicy będą poddawani obserwacji i ocenie przez sztab szkoleniowy, w którego skład wchodzić będą m.in. trener reprezentacji i koordynator etapu, koordynator szkolenia i dyrektor sportowy.

 

Harmonogram treningów naborowych : 

- 10.09, wt, godz. 17.00

- 12.09, czw, godz. 17.00

 

Podstawowe wymogi w obszarze kryteriów naborowych określone są w tzw. "Piramidzie identyfikacji talentów Varsovia Football System". 

 

Lista powołanych do Akademii Varsika na sezon 2019/2020 umieszczona będzie na naszej stronie internetowej do dn.12.09.2019.
Nieotrzymanie zaproszenia do Akademii Varsika nie zamyka drogi do dołączenia do niej w późniejszym czasie.
Postępy zawodników trenujących w naszych Centrach Treningowych i Klubach Partnerskich będą regularnie monitorowane pod względem poziomu w odniesieniu do rówieśników oraz dynamiki rozwoju w dłuższym okresie czasu.

Informujemy również, iż nabór do grup Akademii Varsika jest ciągły. 

 

Udział w naborach nie jest obowiązkowy. Informujemy, że przyjmowane są także zapisy do naszych Centrów Treningowych:

- Bielany

- Sempołowska 

 

Kontakt : Koordynator Akademii Varsika, Jakub Grabowski, tel. 507-719-372, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.