Wyniki naborów do Reprezentacji Varsovii i Varsovii Centrum

Na przełomie maja i czerwca, na boisku przy ulicy Międzyparkowej 4, odbyły się nabory do "Reprezentacji Varsovii" oraz "Varsovii Centrum" na sezon 2024/2025.

Zaproszenie do "Varsovii Centrum" otrzymali: Henryk Adamski, Jan Giler, Jakub Górecki, Jan Krawczyk, Tomasz Kuryłek, Franciszek Lewandowski, Stanisław Paczuski, Andrzej Piotrowski, Witold Rustecki, Tobiasz Wróbel

 

Zaproszenie do Reprezentacji Varsovii otrzymali: Beniamin Biernacki, Kacper Brzeszczak, Matvi Chyryba, Aleksy Domagalski, Mikołaj Góra, Antoni Kaśnikowski, Adam Płygawko, Stefan Polishchuk, Julian Siwek, Jan Szeniawski, Alek Wierzman

 

Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w drużynie do piątku, 28 czerwca, na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Nieotrzymanie zaproszenia do Reprezentacji lub do Centrum nie zamyka drogi do dołączenia do niej w późniejszym czasie. Na przełomie sierpnia i września odbędzie się nabór uzupełniający do Reprezentacji oraz Varsovii Centrum.
Postępy zawodników trenujących w Centrach Treningowych (centrumtreningu.waw.pl) i Klubach Partnerskich Varsovii będą regularnie monitorowane pod względem poziomu w odniesieniu do rówieśników oraz dynamiki rozwoju w dłuższym okresie czasu.