Szkolenie w FC Barcelona

La Masia, bo tak nazywa się akademia FC Barcelony, ma renomę jednej z najlepszych na świecie. Wysoki poziom sportowy juniorskich drużyn FCB znany jest w całej Europie. Charakterystyczny styl gry katalońskiego klubu rozpoznawany jest przez wszystkich kibiców piłki nożnej. Jednak to poziom wychowanków świadczy o renomie akademii. Absolwentami La Masii są m.in. : Lionel Messi, Andrés Iniesta, Josep Guardiola, Gerard Piqué, Cesc Fàbregas, Jordi Alba.

Czytaj więcej: Szkolenie w FC Barcelona

запрошуємо українських дітей на футбольні тренування

 

Запрошуємо дітей та молодь з України на безкоштовне навчання. Ми хочемо, щоб наймолодші через футбол та гру з м’ячем забули про неприємності, які відбуваються в їхній країні.

Ми радимо вам зв’язатися з нами електронною поштою: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. або за телефоном 694-122-227

 

Zapraszamy dzieci i młodzież z Ukrainy na nieodpłatne treningi piłki nożnej. Chcemy, aby poprzez futbol, zabawę z piłką najmłodsi choć na chwilę zapomnieli o przykrościach jakie dzieją się w ich kraju.

Zachęcamy do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 694-122-227

Staże trenerskie na Varsovii

W dniach 21-23 lutego odbędzie się staż trenerski w naszym klubie.

Osoby zainteresowane udziałem zachęcamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ilość miejsc ograniczona.