Informacje dotyczące naborów do klasy sportowej w SP nr 210 znajdują się na: sp210.varsovia.waw.pl

ŁOMŻA CUP 2024

 

 

W dniach 14-16 czerwca weźmiemy udział w turnieju ŁOMŻA CUP 2024.

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 13.30, na Varsovii. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, roller.

Powołania: 

 

Ursus - Varsovia

 

 

W środę, 12 czerwca, rozegraliśmy mecz z drużyną Ursus Warszawa. 

Varsovia Centrum - Znicz Pruszków

 

 

 

W piątek, 14 czerwca, o godzinie 20.00 rozegramy mecz z drużyną Znicz Pruszków. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 19.30, na Varsovii. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, LEGITYMACJA.

Powołania: Krukowski, Milczarski, Świercz, Zieliński, P i P Małaczek, Jasik, Balcerzak, Bartosik, Sokołowski, Sikorski, Demaniuk, Rękawek.

Obóz letni

Obóz piłkarski Reprezentacji Varsovii odbędzie się w dniach 4-10 sierpnia w Siemiatyczach lub Mielniku.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 1 lipca.

Koszt: Siemiatycze 2350 zł / Mielnik 2250 zł

Prosimy o wpłatę zaliczki do 21 czerwca.

Tytułem "imię i nazwisko uczestnika, wpłata na cele statutowe"

Konto UKS Varsovia  nr 83 1940 1076 3051 8115 0005 0000

I rata 1000 zł płatna do 21 czerwca

II rata 1350/1250 zł (w zależności od lokalizacji) płatna do 21 lipca

Ursus - Varsovia

 

 

 

W środę, 12 czerwca, o godzinie 20.15 rozegramy mecz z drużyną Ursus Warszawa. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 19.15, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3, 02-495 Ursus. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, LEGITYMACJA.

Powołania: Szulecki, Wiśniewski, Kaczorowski, Konowrocki, Szmytkowski, Siwiński, Krysztofiak, Pośpiech, Kuschak, Dróżdż, Hrehoruk, Lenart, Rawa.

Polonez - Varsovia

 

 

W niedziele, 9 czerwca, rozegraliśmy mecz z drużyną SP Polonez Warszawa. 

Polonez - Varsovia Centrum

 

 

 

W niedziele, 9 czerwca, o godzinie 10.00 rozegramy mecz z drużyną SP Polonez Warszawa. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 9.00, Łabiszyńska 20, 03-352 Targówek. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, termika.

Powołania: 

Varsovia - Znicz Pruszków

 

 

 

W sobotę, 8 czerwca, o godzinie 11.00 rozegramy mecz z drużyną Znicz Pruszków. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 10.00, na Varsovii. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, LEGITYMACJA.

Powołania: Szulecki, Wiśniewski, Nocuń, Konowrocki, Szmytkowski, Siwiński, Krysztofiak, Pośpiech, Kuschak, Szwarc, Hrehoruk, Lenart, Kośmiński, Rawa.

 

 

 

Legia - Varsovia

 

 

 W niedziele, 2 czerwca, rozegraliśmy mecz z drużyną Legia Warszawa.