Informacje dotyczące naborów do klasy sportowej w SP nr 210 znajdują się na: sp210.varsovia.waw.pl

Varsovia - Unia

 

W niedziele, 5 lutego o godzinie 14.00 rozegramy mecz z drużyną Unia Warszawa. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 13.20 na Varsovii. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, odzież termiczna, czapka, rękawiczki

Powołania: Grodzki, Lenart, Lewandowski, Łowczykowski, Łysiak, Machnowski, Nocuń, Szulecki, Wiśniewski, Siwiński, Czujko, Jażdżyk, Szwarc, Wszołczyk-Lipka, Krysztofiak, Hrehoruk.

Varsovia - Concordia

 

W sobotę, 4 lutego o godzinie 13.30 rozegramy mecz z drużyną UKS Concordia Piotrków Trybunalski. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 12.40 na Varsovii. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, odzież termiczna, czapka, rękawiczki.

Powołania: Grodzki, Lenart, Lewandowski, Łowczykowski, Łysiak, Machnowski, Nocuń, Szulecki, Wiśniewski, Siwiński, Czujko, Jażdżyk, Szwarc, Wszołczyk-Lipka, Gałązka.

Varsovia Centrum - Skra

 

W sobotę, 4 lutego o godzinie 12.30 rozegramy mecz z drużyną Skra Częstochowa. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 11.50 na Varsovii. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, odzież termiczna, czapka, rękawiczki.

Powołania: Dawidowski-Lacheta, Ziółkowski, Hajgiel, Hyliński, Kamiński, Krukowski, Zieliński, Pavlyshyn, Świercz, Gałązka, Milczarski, Cudak, Rawa, Koundouno, Hrehoruk, Siwiński, Zawodnik testowany. 

 

Varsovia - Polonia

 

 

W niedziele, 29 stycznia o godzinie 14.00 rozegramy mecz z drużyną Polonia Warszawa. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 13.20 na Varsovii. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, odzież termiczna, czapka, rękawiczki

Powołania: Szulecki, Czujko, Szmytkowski, Siwiński, Nocuń, Cudak, Jażdżyk, Machnowski, Wiśniewski, Grodzki, Lenart, Łysiak, Pośpiech, Szwarc, Krysztofiak, Lewandowski, Rawa, Hrehoruk.

Legionovia - Varsovia

 

 

W sobotę, 28 stycznia, o godzinie 9.00 rozegramy mecz z drużyną Legionovia Legionowo. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 8.20 w Legionowie, ul. Parkowa 27A. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, odzież termiczna, czapka, rękawiczki.

Powołania: Szulecki, Czujko, Szmytkowski, Siwiński, Nocuń, Cudak, Jażdżyk, Machnowski, Wiśniewski, Grodzki, Lenart, Łysiak, Szwarc, Krysztofiak, Hrehoruk, Wszołczyk-Lipka, Gałązka, Koundouno.

Varsovia - Barca

W sobotę, 21 stycznia, rozegraliśmy mecz z drużyną Barca Academy Warszawa. 

 

Mazur - Varsovia

 

W niedziele, 22 stycznia, o godzinie 9.30 rozegramy mecz z drużyną RKS Mazur Radzymin. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 8.40, ul. Wołomińska 3, Radzymin. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, odzież termiczna.

Powołania: Szulecki, Czujko, Szmytkowski, Siwiński, Nocuń, Cudak, Jażdżyk, Machnowski, Wiśniewski, Grodzki, Lenart, Łowczykowski, Pośpiech, Szwarc, Wszołczyk-Lipka,

Varsovia - Barca

 

W sobotę, 21 stycznia, o godzinie 9.30 rozegramy mecz z drużyną Barca Academy Warszawa. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 8.40 na Varsovii. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller.

Powołania: Szulecki, Czujko, Szmytkowski, Siwiński, Nocuń, Cudak, Jażdżyk, Machnowski, Wiśniewski, Grodzki, Lenart, Łysiak, Pośpiech, Szwarc, Krysztoszek, Wszołczyk-Lipka.

Legia - Varsovia

 

W środę, 18 stycznia, rozegraliśmy mecz z drużyną Legia Warszawa.