Nabory uzupełniające do Reprezentacji Varsovii i Varsovii Centrum

W dniach 27.08 - 5.09 odbędą się nabory do "Reprezentacji Varsovii" oraz "Varsovii Centrum" na sezon 2019/2020 na boisku przy ul. Międzyparkowej 4.

Zgłoszenia na nabory przyjmowane są poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z zapisaniem zawodnika na nabory.

 

Podczas gier naborowych zawodnicy będą poddawani obserwacji i ocenie przez sztab szkoleniowy, w którego skład wchodzić będą m.in. trener reprezentacji i koordynator etapu, koordynator szkolenia i dyrektor sportowy.

 

Harmonogram treningów naborowych dla rocznika 2011:

- 27.08 (wtorek) godz. 16.30

- 29.08 (czwartek) godz. 16.30

-  3.09 (wtorek) godz. 18:15

- 5.09 (czwartek) godz. 18:15

 

Podstawowe wymogi w obszarze kryteriów naborowych określone są w tzw. "Piramidzie identyfikacji talentów Varsovia Football System". 

 

Do "Varsovii Centrum" zaproszeni zostaną wyróżniający się zawodnicy, którzy nie otrzymali powołania do Reprezentacji Varsovii.

Lista powołanych do "Reprezentacji" i "Varsovii Centrum" na sezon 2019/2020 umieszczona będzie na naszej stronie internetowej po dn. 6.09.2019.
Nieotrzymanie zaproszenia do Reprezentacji lub do Centrum nie zamyka drogi do dołączenia do niej w późniejszym czasie.
Postępy zawodników trenujących w naszych Centrach Treningowych i Klubach Partnerskich będą regularnie monitorowane pod względem poziomu w odniesieniu do rówieśników oraz dynamiki rozwoju w dłuższym okresie czasu.

 

Udział w naborach nie jest obowiązkowy. Informujemy, że przyjmowane są także zapisy do naszych Centrów Treningowych:

- Bielany

- Bródno

- Fabryczna

- Muranów

- "Sempołowska"

- Wola

- Wilcza

 

Rekomendujemy również udział w rekrutacji do Klubów Partnerskich Varsovii.