Wyniki naborów do Reprezentacji Varsovii i Varsovii Centrum

 

W dniach 3-4 oraz 17-18 czerwca, na boisku przy ulicy Międzyparkowej 4, odbyły się nabory do "Reprezentacji Varsovii" oraz "Varsovii Centrum" na sezon 2023/2024.

 

Zaproszenie do "Varsovii Centrum" otrzymali: Nikodem Szmytkowski, Antoni Grodzki, Mikołaj Czujko, Jakub Łowczykowski, Hubert Lewandowski, Jakub Siwiński, Antoni Mielewski, Stanisław Wszołczyk-Lipka, Bartosz Gałązka, Adam Milczarski, Borys Dawidowski-Lacheta, Aleksander Zieliński, Marcel Hyliński, Aleksander Krukowski.

 

Zaproszenie do Reprezentacji Varsovii otrzymali: Igor Arkuszewski, Krzysztof Hrehoruk, Aleksander Krysztofiak, Stanisław Nocuń, Patryk Rawa, Tymek Pośpiech, Olaf Cudak, Antoni Lenart, Filip Machnowski, Antoni Szwarc, Patryk Wiśniewski, Aleksander Szulecki, Gromisław Jażdżyk, Marcin Kośmiński, Igor Świderski, Gerwazy Jeżak.

Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w drużynie do czwartku, 22 czerwca, na maila: m.fleszarTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Nieotrzymanie zaproszenia do Reprezentacji lub do Centrum nie zamyka drogi do dołączenia do niej w późniejszym czasie. Na przełomie sierpnia i września odbędzie się nabór uzupełniający do Reprezentacji oraz Varsovii Centrum.
Postępy zawodników trenujących w Centrach Treningowych (centrumtreningu.waw.pl) i Klubach Partnerskich Varsovii będą regularnie monitorowane pod względem poziomu w odniesieniu do rówieśników oraz dynamiki rozwoju w dłuższym okresie czasu.