WYNIKI NABORÓW DO REPREZENTACJI VARSOVII I VARSOVII CENTRUM

 

W dniach 3-4 oraz 17-18 czerwca, na boisku przy ulicy Międzyparkowej 4, odbyły się nabory do "Reprezentacji Varsovii" oraz "Varsovii Centrum" na sezon 2023/2024.

 

Zaproszenie do "Varsovii Centrum" otrzymali: Franica Marek, Leśnik Piotr, Małaczek Paweł, Małaczek Piotr, Orzechowski Seweryn, Surdyk Krzysztof.

 

Zaproszenie do Reprezentacji Varsovii otrzymali: Bartosiak Krystian, Bednarz Julian, Dróżdż Michał, Kozłowski Leon, Machałek Grzegorz, Mąka Radosław, Oleś Dominik, Sadkowski Adam, Składnik Stanisław, Sikorski Jan, Sokołowski Oliwier, Staniak Filip, Świątek Igor, Ucieszyński Tadeusz, Wiciński Franciszek, Wróbel Tymoteusz, Wróblewski Leon.

Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w drużynie do piątku, 23 czerwca, na maila: d.brzezinskiTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Nieotrzymanie zaproszenia do Reprezentacji lub do Centrum nie zamyka drogi do dołączenia do niej w późniejszym czasie. Na przełomie sierpnia i września odbędzie się nabór uzupełniający do Reprezentacji oraz Varsovii Centrum.
Postępy zawodników trenujących w Centrach Treningowych (centrumtreningu.waw.pl) i Klubach Partnerskich Varsovii będą regularnie monitorowane pod względem poziomu w odniesieniu do rówieśników oraz dynamiki rozwoju w dłuższym okresie czasu.