Informacje dotyczące naborów do klasy sportowej w SP nr 210 znajdują się na: sp210.varsovia.waw.pl

Varsovia Centrum - Piast Piastów

 

 

W piątek, 15 grudnia, o godzinie 20.00 rozegramy mecz z drużyną MKS Piast Piastów. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 19.10, na Varsovii. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller.

Powołania: P. i P. Małaczek, Zytek, Michalski, Zieliński, Krukowski, Świercz, Omelczuk, Hyliński-Zygmunt, Balcerzak, Demianiuk, Sikorski, Mikanik, Oleś, Wróblewski, Leśnik.

Varsovia - AKS SMS Łódź

 

W sobotę, 9 grudnia, o godzinie 14.00 rozegramy mecz z drużyną AKS SMS Łódź. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 13.00, Marymoncka 42. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, termika.

Powołania: Świątek, Lenart, Nocuń, Szmytkowski, Kośmiński, Pośpiech, Hrehoruk, Wiśniewski, Jeżak, Kushchak, Szwarc, Dróżdż, Ucieszyński, Wróblewski-Reykowski.

Varsovia Centrum - Legia Soccer Schools

 

 

W sobotę, 2 grudnia, o godzinie 16.00 rozegramy mecz z drużyną Fundacja Legia Soccer Schools Warszawa. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 15.00, na Varsovii. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller.

Powołania: P. i P. Małaczek, Zytek, Michalski, Zieliński, Milczarski, Krukowski, Świercz, Omelczuk, Hyliński-Zygmunt.

Ursus Warszawa - Varsovia

 

 

W piątek, 1 grudnia, o godzinie 20.30 rozegramy mecz z drużyną KS Ursus 2010 Warszawa. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 19.30, ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, termika.

Powołania: Świątek, Lenart, Nocuń, Szmytkowski, Kośmiński, Pośpiech, Siwiński, Hrehoruk, Wiśniewski, Jeżak, Kushchak, Szwarc.

SBG JAROCIN CUP 2023

 

 

W dniach 24-26 listopada weźmiemy udział w turnieju SBG JAROCIN CUP.

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, roller.

Powołania: Hrehoruk, Jeżak, Kośmiński, Krysztofiak, Kushchak, Lenart, Nocuń, Pośpiech, Rawa, Szwarc, Wiśniewski, Szmytkowski, Siwiński, Cudak, Szulecki, Świątek, Dróżdż.